Zagraniczne praktyki zawodowe - rekrutacja

plakatZapraszamy chętnych uczniów klas trzecich technikum (III k, III l, III i) do udziału w dwóch projektach w ramach programu Erasmus+. Pierwszy projekt pn. "Mechanik w Europie - program rozwoju kompetencji personalnych i zawodowych uczniów ZSM w Krośnie", oraz drugi „Kształcenie i szkolenia zawodowe”
W ramach projektów zaplanowana jest realizacja zagranicznych praktyk miesięcznych, których celem jest podniesienie kompetencji zawodowych, językowych i personalnych uczennic i uczniów ZSM w Krośnie.

Termin realizacji praktyki:
07.03.2022 – 01.04.2022 – klasy III k, III l, III i
Liczba miejsc 17

Kraj odbycia mobilności, zostanie ustalony w późniejszym terminie po analizie możliwości organizacyjnych partnera.
Regulaminy projektów i formularz zgłoszeniowy jest do pobrania w biurze projektu, pokój 025 lub na stronie internetowej szkoły www.zsm.krosno.pl

Rekrutacja przebiega w następujących etapach:

Wypełniony formularz zgłoszeniowy do projektu należy składać w terminie od 6 grudnia do 9 grudnia 2021 r. w biurze projektu, pokój 025.
Test kompetencji językowych (język angielski) dla kandydatów do uczestnictwa w projekcie odbędzie się 10 grudnia 2021 r.
Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim dla kandydatów do uczestnictwa w projekcie odbędzie się od 13 grudnia do 15 grudnia 2021 r.
Ogłoszenie wstępnych wyników rekrutacji 17 grudnia 2021r.

pdf ikona Regulamin - projekt 1
pdf ikona

Aneks - regulamin projekt 1

pdf ikona  Regulamin  - projekt 2
word  Formularz

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji kandydatów do uczestnictwa w projekcie wraz z kryteriami punktowymi są zawarte w regulaminie.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w rekrutacji