Plan lekcji

Na skróty

Mechanik obronił zdobyte w zeszłym roku I miejsce w Krośnie

00117 stycznia 2024 roku na hali MOSiR w Krośnie odbył się Finał Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców – Licealiada Szkolnego Związku Sportowego.
W Finale udział wzięły cztery drużyny:
• I Liceum Ogólnokształcące w Krośnie – gospodarz
• Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie
• Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Krośnie
• Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie – czyli MY :)
Zawody rozegrane zostały systemem ,, każdy z każdym”. Pierwszy mecz gramy przeciwko ,,Szczepanikowi”. Po dobrej grze wygrywamy 2:0. Drugi mecz, który ważył – oj ważył i był kluczowy – gramy z ,,Kopernikiem”. Wygrywamy 2:0. Mecz nieprawdopodobnie zacięty i wyrównany – dwa sety na przewagi. Trzeci mecz, to mecz, w którym wygranie jednego seta daje nam I miejsce – mecz z ,, Elektrykiem ”. Początek pierwszego seta i przegrywamy 6:0. Było sporo nerwów ale z happy endem. Wygrywamy 2:0.
Tylko I miejsce daje awans do zawodów rejonowych – więc mamy Awans!!!!!
I na koniec – bardzo ciężko broni się rok wcześniej zdobytego I miejsca w Krośnie. Brawo chłopaki!!!