Targi Edukacyjne

image 287W dniach 11 – 12 marca 2013r. w Krośnieńskiej Hali Sportowej odbyły się Targi Edukacyjne, gdzie szkoły ponadgimnazjalne miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego zaprezentowały swoja ofertę edukacyjną dla gimnazjalistów na rok szkolny 2013/2014. Targi zostały otwarte przy udziale: Bronisława Barana – zastępcy Prezydenta Miasta Krosna Antoniego Wydro – Podkarpackiego Kuratora Oświaty Andrzeja Guzika – wicestarostę Powiatu Krośnieńskiego oraz radnych Miasta Krosna, dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych i innych zaproszonych gości. Targi miały za zadanie przedstawić szkoły średnie, kierunki kształcenia i zawody, które mogą wybrać gimnazjaliści na nowy rok szkolny 2013/2014.

Jak co roku swoja ofertę edukacyjną przedstawił również „Mechanik” ze swoimi kierunkami zawodowymi nowoczesnych technologii. Mamy nadzieję, że przyszli absolwenci gimnazjów kierując się rzeczywistymi potrzebami kadrowymi firm regionu podkarpackiego, wybiorą zawody i kierunki kształcenia w technikum i szkole zawodowej ZSP nr 3. Zapewniamy nie tylko wysoką jakość kształcenia ale również oferujemy zajęcia laboratoryjne o najwyższych parametrach techno-dydaktycznych. Bliższe informacje przedstawiamy w filmie promocyjnym i zakładce „rekrutacja”.